Havuz Bakım Onarım

Gold inşaat olarak ekibimiz ile sıfırdan yada mevcuttaki havuzunuzun isteğiniz doğrultusunda anahtar teslim onarımını yapıyoruz.

Çatı Bakım Onarım

Çatılar tüm yapıların en üstünde bulunan ve yapıların doğa olaylarını karşıladığı ilk elemandır. Yapıyı yağmur, kar, sıcak ve soğuktan korur. İki parça halindedir. Birinci kısım çatının taşıyıcı kısmıdır, ikinci kısım ise kaplamanın yapıldığı kısımdır. Çatı bakım onarımı bu iki kısımdan hangisinde deforme varsa ona uygulanır. Onarımı yapılamayan parçalar ise yenisi ile değiştirilir.

Çatılarda bulunan aksaklıklar ev ısınızın %25 ini kaybetmenize neden olabilir. Çatıdan akan yağış evinizin tavanında nemlenmeye ve ev içinde rahatsız edici kokulara neden olur. Hem sağlık açısından, hem konfor ve güvenlik açısından çatı tadilatlarını aksatmamak gerekiyor.

 

Çatı Onarımı

Çatılarınızı yerinde keşif yaparak ihtiyaç duyulan onarıma sizinle beraber karar veriyoruz. Ekibimiz tüm çatıyı titizlikle inceleyerek, bacalarda, çatı iskeleti ve kaplamasında meydana gelen hasarları tespit eder. Çatılar evin en üst yapısı olduğu için çatıda meydana gelen hasarlar evin ısıtma ve soğutma sorununu da beraberinde getirmektedir. Çatınızın tüm sorunlarına çözüm üretiyoruz. Çatınız tadilat edilemeyecek durumda ise yine sizle karar alarak uygun fiyatlarla yeni çatı üretimine karar verebiliriz.

 

Çatı Tadilatı

Ev, işyeri, fabrika, okul ve aklınıza gelen tüm yapılarda çatılar olmazsa olmazlardandır. Yapı uygulamalarında kullandığı kaliteli malzemelerle uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Evinizin çatısında mevcut yapılardan bazıları oluklar, bacalar, kaplamalar, paneller ve yalıtım uygulamalarıdır.

 

 

Çarı Tadilatı Nasıl Yapılır?

Çatılarda birden çok yerde tadilat yapılabilir. Narsal Yapı olarak ihtiyacınız olan oluk uygulamalarını, eternit çatı yapımını, panel kaplama, çatı iskeleti tadilatını titizlikle yapıyoruz.

 

 

Kiremit Çatı Kaplamalarının Tadilatı

Eski çatıların büyük çoğunluğu kiremit ile kaplanmıştır. Zaman içerisinde çatlayan ve kırılan kiremitlerin tespiti yapılmalıdır. Bunun içinde çatı üzerindeki tüm kiremitlerin tek tek kontrol edilmesi gerekmektedir.

 

 

Baca Diplerinde Onarım

Bacalar yüksek ısıya maruz kalmaktadır. Çatı bacalarının diplerinde kullanılan malzemeler ise zamanla özelliğini yitirir. Çatı diplerinin uygun yalıtım malzemesi ile tekrardan onarılması gerekmektedir.

 

 

İskelet Tadilatı

Çatıyı ayakta tutan iskeleler pas tutabilir, zamanla çürüyebilir veya kırılma, esneme yapabilir. Bu durumda çatının olası büyük kazalara sebebiyet vermesinin önüne geçilmesi beklenir. Mevcut özelliğini yitirmiş çatı iskeletinin değiştirilmesi sağlanmalıdır.

 

 

Su İzole Örtüsü

Zarar gören, deforme olan su izole örtüsünün de yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

 

 

Çatı Tadilatını İşinin Ehline Bırakın

Çatı tadilatı yeterliliği uygun olmayan firmalara yaptırılmaması gereken bir tadilattır. Kötü malzemeler bir süre sonra tekrardan başınız ağrıtabilir. Narsal Yapı olarak kullandığımız malzemeler TSE standartlarına uygundur. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılır. Narsal aynı zamanda personeline de değer verir. Personelini iş güvenliği tedbirlerine uygun olarak çalıştırır ve kişisel koruyucu donanımlarının tam olmasını sağlar.